Oční centrum s patnáctiletou tradicí v oblasti oční chirurgie otevírá v Brně novou Oční kliniku Oftal

19.03.2014 09:22

Úroveň zdravotní péče v oblasti očního lékařství v Brně se zvedá. V úterý 18. března 2014 byla v novém brněnském komplexu Titanium na Nových Sadech 25 slavnostně otevřena nová Oční klinika Oftal, která svým pacientům nabídne moderní technologicky špičkové vybavení ordinací i operačních sálů a špičkovou oftalmologickou péči. Slavnostního otevření kliniky se zůčastnil také houslový virtuoz Jaroslav Svěcený a moderátor Frekvence 1 Luboš Xaver Veselý.

 

Kromě nejmodernějšího vybavení, komfortních prostor pro pacienty, skvělé dopravní dostupnosti, možnosti parkování a plně bezbariérového přístupu, nabízí Oční klinika Oftal především vysoce kvalitní odbornou zdravotní péči s podporou úhrady smluvními zdravotními pojišťovnami.

 

„Klinika s novým názvem na novém místě navazuje na více než patnáctiletou tradici a zkušenosti Očního centra Meral, které dlouhá léta působilo v Medicentru na Kolišti,“ říká jednatel kliniky Ing. Gustav Kalandřík.  „Díky tomu, že došlo k dovybavení kliniky modernějšími přístroji, posílilo se výrazně personální obsazení špičkovými lékaři. Nové působiště umožňuje také využití nejlepších technologií pro vybavení operačních sálů a jejich zázemí. Pod vedením primáře MUDr. Juraje Urminského, Ph.D. bude tým zkušených špičkových odborníků poskytovat pacientům mnohem kvalitnější péči, než v minulosti,“ dodává Ing. Gustav Kalandřík.

 

Vzhledem k tomu, že nejde pouze o přejmenování a současné přestěhování kliniky, ale především o výraznou modernizaci vybavení a zvýšení kvality služeb a komfortu pro pacienty, lze předpokládat, že tato událost zvedne úroveň zdravotní péče v Brně což je pro pacienty dobrá zpráva.

 

Pod vedením primáře MUDr. Juraje Urminského, Ph.D., špičkového očního chirurga, budou péči o pacienty v oblasti oční chirurgie i ambulantní péče zajišťovat tito odborníci: MUDr. Lenka Danielová – specialistka na problematiku dětských očních vad a onemocnění, MUDr. Michal Znojemský – zkušený odborník v oblasti laserových operací, MUDr. Tomáš Novotný – specialista na nitrooční operace, MUDr. Jitka Sedláková – odbornice na léčbu oční sítnice a také další špičkoví lékaři se zaměřením na dětskou oftalmologii a estetickou chirurgii.

 

Benefitem Oční kliniky Oftal je také specializace na oftalmologickou péči o děti od novorozeneckého věku, která v oblasti privátních klinik v Brně nemá konkurenci.

 

Oční klinika Oftal poskytuje také služby v oblasti estetické chirurgie. Specifickou výhodou těchto zákroků je to, že všechny estetické korekce v oblasti obličeje se provádějí pod dohledem očního specialisty.

 

Více informací na www.oftal.cz